VWF: Baasrode

A-reeks

1. Kris DE BLOCK; 2. Gianni Cooman; 3. Jeroen Van Geyte; 4. Piet Froyen; 5. Kenny Van Lint; 6. Bjorn Lison; 7. Koen Vertommen; 8. Christophe Van Gucht; 9. Kristof De Baets; 10. Joery De Somer

C-reeks

1. Bruno BRUYERE; 2. Frank Vagenende; 3. Danny Saelens; 4. Peter Vermassen; 5. Jerry Cooman; 6. Lorenzo Arena; 7. Franky Verhulst; 8. Stefan Verhaeghe; 9. Gunther Biesemans; 10. Wim de Smet

D-reeks

1. Peter VOS; 2. Rudy Thomas; 3. Herman Proost; 4. Ronny Van Der Vurst; 5. Patrick Jacobs; 6. Dirk Van Hove; 7. Geert Van Speybroeck; 8. Peter Neckebroeck; 9. Noël Willems; 0. John De Croock

E -reeks

1. Danny DE BACKER; 2. Daniel Villers; 3. Frank Van Der Perre; 4. Rudy Van De Velde; 5. Peter Kerckaert; 6. Benny D’Haese; 7. Eric Depouille; 8. Dirk Vermincksel; 9. Alain De Schepper; 10. Luc Van Mol

F-reeks

1. Wim DE WAAL; 2. Patrick Van Renterghem; 3. Louis Van Den Broeck; 4. Rene Mertens; 5. Jean Pierre Broothaerts; 6. Patrick Convents; 7. Ronny De Vos; 8. Marcel Poelmans; 9. Jean Blommaert; 10. Johny Van Holen

G-reeks

1. Marc VERVONDEL; 2. Vic Van Den Eynde; 3. Luc Snels; 4. Guido Cornet; 5. Erik Van Der Steen; 6. Noël Rogge; 7. William De Cremer; 8. Hugo Tuypens; 9. Willy Mous; 10. Etienne Vandenhouwe

OVWF: Wervik

CAT A

1 DUYNSLAEGER VIC 2 VANDENBUSSCHE TOM 3 VANOOST KIM 4 SEGHERS THOMAS 5 LUYSSENS GEOFFREY 6 HUYGHE STIJN 7 CAEN DAVY 8 TALLOEN AXEL 9 VANDENBROUCKE ROY 10 MESTDAG JURGEN

CAT B

1 GOOSENS MARC D 2 WATTENY PATRIEK D 3 COUPILLIE ROLAND 4 VANHOORNEWEDER DIDIER 5 CARETTE DANNY 6 DECLERCK JOHAN 7 VANCLOOSTER FILIP D 8 AMPOORTER DIRK 9 VERSLUYS MARC 10 DELEERSNIJDER GINO

CAT C

1 ROBAERT JACKY 2 CASTELEYN GHISLAIN 3 VANDAMME MARNIK 4 DEBRUYNE JACQUES 5 NAMANE ANDRE 6 DEPRAETERE REMI 7 PYRA FRANS 8 MEHEUS LUC 9 VANHOVE HILAIRE 10 LAUWERS MARNIX


LFT: Jabbeke

afgelast: verplaatst naar 1 juni


VWV: Keerbergen

Cat. A

1 Heyns Wim – Van Nuffelen Sam – 3 Vercammen Sven – 4 Diels Pieter – 5 Pitschon Stijn

Cat. B

1 Van Kerckhoven Koen – 2 Indekeu Nico – 3 Wijckmans Pieter – 4 Parmentier Dave – 5 Meuris Gerry

Cat C

1 Bogaerts Patric – 2 Dockx Bert- – 3 Van Rompaey Werner – 4 Discart Tom– 5 Poelmans Danny

Cat. D

1 Cortoos Jan – 2 Suys Frank – 3 Vekemans Marc – 4 Hermans Henri – 5 De Cock Marc

Cat. E

1 De Bakker Ludo – 2 Wijnen Nico – 3 Delfosse Catherine – 4 Gerin Daniel

ACH: Bernisart

CAT A

1 De Cock Cédric 2 Wagemans Koen 3 Deurbroeck Bart 4 Wannez Dimitri 5 Van Schelven Jerden 6 Dewimac Michael 7 De Decker Eric 8 Vanderdonckt Benoit 9 Devermalle Julien 10 Pinna Pierre

CAT B

1 Nicodeme Joël 2 Rousseau Philippe 3 Rousseau Didier 4 Lhoest Eddy 5 Compère Serge 6 Thoelen Nico 7 Geeraert Hervé 8 Colinet Didier 9 Bourgeois Sylvain 10 Blancke Johan

CAT C

1 Pieters Joost 2 Devits Josphef 3 Vlerick Freddy 4 Carrette Gérard 5 Zwierzchiewski Mith 6 Hustin Jean-Pierre 7 Bouillon Georges 8 De Spiegeleer Geert 9 Somers Chris 10 Thelis Jean Claude