WAOD: Vurste

Cat A

1 Mario Van Der Sickel 2 Franky Van Oyen 3 Stijn Verbeke 4 Mario Van Den Broecke 5 Luc De Duytsche

Cat B

1 Peter Mol 2 Wim Braet 3 Geert Van Speybroeck 4 Wim Rombaut 5 Peter Flach

Cat C

1 Ronald Coupille 2 Freddy Vlerick 3 Jean-Pierre Van Maldegem 4 Danny Van Oyen 5 Noël Willems

Cat D

1 Patrick Van Renterghem 2 Wim De Waal 3 Helmuth Tas 4 Florent De Leersnijder 5 Claire Thomas

Cat E

1 Marnix Lauwers 2 Gerard Devleeschauwer 3 Robert Robijns 4 Mathieu Mercken 5 Joseph D’Hont

Cat Toeristen

1 Diederik Ampe 2 Rudy Bertier 3 Kristof Carrette 4 Ben Scheire 5 Giovanni Vandamme


VWF: Zottegem

Foto’s : Mats De Meersman

A-reeks

1. Lode VAN IMPE; 2. Steven Bogaert; 3. Bart De Baere; 4. Bjorn Lison; 5. Jeroen Van Geyte; 6. Roel Reigel; 7. Timmy Diependaele; 8. Bart Tribout; 9. Liam Cowie; 10. Gianni Cooman

C-reeks

1. Wim DE SMET; 2. Jimmy De Paepe; 3. Andy Van Eesbeeck; 4. Pascal Raes; 5. Stefan Verhaeghe; 6. Patrick Jacobs; 7. Danny Baeyens; 8. Rudy Rey; 9. Kris D’Haeseleer; 10. Tom De Smet

D-reeks

1. Nico DE ROECK; 2. Peter Vos; 3. Peter Neckebroeck; 4. Frank Saelens; 5. Patrick Van Ransbeeck; 6. Rudy Thomas; 7. Arie De Moor; 8. Peter De Proft; 9. Dominique Turcksin; 10. Johan Driesen

E -reeks

1. Joseph DEVITS; 2. Jos Maes; 3. Frank De Pelsmaker; 4. Rene De Brucker; 5. Luc Van Mol; 6. Rudy Berwart; 7. Rudy Van De Velde; 8. Danny De Backer; 9. Dirk De Ridder; 10. Eric Depouille

F-reeks

1. Pierre REMORY; 2. Patrick Convents; 3. Hendrik Caethoven; 4. Jean Blommaert; 5. Willy Wouters; 6. Jean Pierre Broothaerts; 7. Eric Van Pottelberg; 8. Johny Van Holen; 9. Marc Dams; 10. Paul Hunninck

G-reeks

1. Willy MOUS; 2. Jos Vandermeulen; 3. Marc Vervondel; 4. Vic Van Den Eynde; 5. Andre Ceurens; 6. Etienne Vandenhouwe; 7. Noel Rogge; 8. Julien Vyvey; 9. Hugo Tuypens; 10. Willy Roels

VWV: Turnhout

Cat. A

1 Meyvis Vincent – 2 Van Dyck Kevin – 3 Nys Steven – 4 Haveneers Ferre – 5 Goeleven Jeroen

Cat. B

1 Bocken Peter – 2 Haest Christophe – 3 Adams Christophe – 4 Haest Tom – 5 Paeshuyse Davy

Cat C

1 Hermans Stefan – 2 Dockx Bert – 3 Verdonck Patrick – 4 Bogaerts Patric – 5 Wuyts Hans

Cat. D

1 Van Roy Luc – 2 Van Der Mieren Daniel – 3 Vekemans Marc – 4 Hermans Henri – 5 Geudens Paul

Cat. E

1 De Bakker Ludo – 2 Staes Jos – 3 Thienpont Walter


ACH: Chaussee Notre Dame

CATEGORIE A

1 Bauduin Guillaume 2 Gossens Michael 3 Dalle Nogare Fabrizio 4 Caen Davy 5 Dufour Kevin 6 Lemouel Dimitri 7 Corriette Dimitri 8 Skrzypczak David 9 Duranel Olivier 10 Vanwymeersch Christopher

CATEGORIE B

1 Rousseau Didier 2 Rousseau Philippe 3 Bourgeois Sylvain 4 Wattiez Grégory 5 Vincent Etienne 6 Constant Hervé 7 Mariotti Eliséo 8 Huon Xavier 9 Geets Frank 10 Compère Serge

CATEGORIE D

1 Durant Martin 2 Pieter Joost 3 Hustin Jean-Pierre 4 Bouillon Georges 5 Somers Chris 6 Willems Michel 7 Jeannes Patrick 8 Stevens Jean-Paul +60 9 Gibki Jean Philippe 10 Declerck Johan



ECW: Diepenbeek

Amateurs-Masters A

1. CLEEREN Tom 2. RANSY Sigi 3. FROYEN Piet 4. LAFOURTE Jérôme 5. HENRION Jonathan 6. PENDERS Francis 7. DE DECKER Eric 8. STEEGMANS Senne 9. STEVENS Gilles 10. HENRION Sven

MASTERS B

1. BOLLEN Erwin 2. JANSEN Wim 3. DAS Patrick 4. PAQUAY Laurent 5. JANNES Michel 6. SOENEN John 7. BLOCKX David 8. KEIM Luc 9. CHARLIER Benoît 10. FOLLON Ronny

MASTERS C

1. RENIERS Tony 2. VAN OPSTAL Eddy 3. BALTUSSEN Twan (NL) 4. ENGLEBERT David 5. MEIJERS Jo (NL) 6. GRIFNEE Michel 7. POELMANS Marcel 8. VAN EYNDT Patrick 9. VAN EYNDT Jozef 10. VRANCKEN Luc