VWF: Buggenhout

Foto’s : Mats De Meersman

A-reeks

1. Steven TUYTSCHAEVER; 2. Tom Op De Beeck; 3. Kevin Van Den Cruijce; 4. Gwylim Hanssens; 5. Peter Bocken; 6. Kevin Selleslagh; 7. Sven Steenackers; 8. Christophe Adams; 9. Koen Van Geyt; 10. Tom Beullens

C-reeks

1. Frank VAGENENDE; 2. Danny Saelens; 3. Bruno Bruyere; 4. Stefan Hermans; 5. Andy Roskam; 6. Peter Vermassen; 7. Peter Dockx; 8. Danny Borremans; 9. Pascal Kestemont; 10. Axel De Meyer

D-reeks

1. Etienne CLAUS; 2. Ronny Van Der Vurst; 3. Peter Neckebroeck; 4. Chris Vrijders; 5. Freddy Vangenechten; 6. Wim Van Den Eynde; 7. John De Croock; 8. Patrick Jacobs; 9. Christophe Brieau; 10. Wim Van Looy

E -reeks

1. Joseph DEVITS; 2. Danny De Backer; 3. Marc De Cock; 4. Jan Van Den Brande; 5. Daniel Villers; 6. Dirk De Ridder; 7. Paul Casteleyn; 8. Rudy Van De Velde; 9. Rony Govers; 10. Luc Witman

F-reeks

1. Paul GEUDENS; 2. Felix Luyten; 3. Hendrik Caethoven; 4. Patrick Convents; 5. Jean Blommaert; 6. Johny Van Holen; 7. Eddy Van Den Abeele; 8. Guy De Bock; 9. Eric Van Pottelberg; 10. Frank Aerts

G-reeks

1. Theo COUDYZER; 2. Marc Vervondel; 3. Willy Mous; 4. Jos Vandermeulen; 5. Willy Roels; 6. Vic Van Den Eynde; 7. Kees Sebrechts; 8. Andre Ceurens; 9. Noel Rogge; 10. Etienne Vandenhouwe


WAOD: Bassevelde

Cat A

1 Franky Van Oyen 2 Luc De Duytsche 3 Steven Martens 4 Pieter Vette 5 Nils Van Daele

Cat B

1 Wim Braet 2 Franky De Tremerie 3 Sven De Vlieger 4 Wim Rombaut 5 Wim Heyndrickx

Cat C

1 Geert Van Speybroeck 2 Dirk Ampoorter 3 Dirk Mathys 4 Danny Van Oyen 5 Denis Lust

Cat D

1 Wim De Waal 2 Patrick Van Renterghem 3 Helmuth Tas 4 Florent De Leersnijder 5 Dirk Blommaert

Cat E

1 Gerard Hairwassers 2 Gerard Devleeschauwer 3 Andre Klep 4 Joseph D’Hont 5 Mathieu Mercken

Toeristen

1 Nico Verhelst 2 Nico De Vrient 3 Alain Calle 4 Kurt Bertier 5 Henri Van Holme

ECW: Emptinne

AMATEURS en MASTERS A

1. WOLKOWICZ Romain 2. RICHARD Victor 3. COSYN Joris 4. DEFOSSE Sébastien 5. SERVRANCKX Ruben 6. LAGNEAU Frédéric 7. ZEEBROEK Axel 8. ASSOJAA Khalid 9. DUMOULIN Guillaume 10. DENIS Romain

MASTERS B

1. NAESSENS Michaël 2. LINTERMANS Stefan 3. BUNTINX Dominique 4. MARION Laurent 5. VAN HOUTVIN Andy6. DENIS Benjamin7. NERRANT Lionel 8. LENOIR Philippe 9. VANDEBOM Marcel

MASTERS C

1. GUILLIAMS Marc 2. BOUCHER Pier 3. PAULUS Jean-Luc 4. QUIRIN André 5. HAERDEN Jean-Pierre6. DELVAUX Jean-Marie


ACH: Brugelette

CAT A

1 Regost Elie 2 Langedock Mathieu 3 Annendyck Andy 4 Lefever Nico 5 Declercq Gino 6 De Doncker Jimmy 7 Deurbroeck Bart 8 De Cock Cédric 9 Couture Kevin 10 Toletta Thomas

CAT B

1 Rousseau Philippe 2 Rousseau Didier 3 Choteau Pascal 4 Compère Serge 5 Ampe Diederik 6 Dupont Frederic 7 Roelandt Philippe 8 Ledeck Olivier 9 Geets Frank 10 Wilnet Frédéric

CAT D

1 Durant Martin 2 Pieter Joost 3 Decaestecker Patrick 4 Declerck Johan 5 Gibki Jean Philippe 6 Renard Alain 7 Beirnaert Eddy 8 Berwart Rudy 9 De Spiegeleer Geert 10 Van de Vorst Bruno