ECW: Jeneffe

Amateurs – Masters A

1. COLLARD Simon 2. COSYN Joris 3. STEEGMANS Senne 4. WOLKOWICZ Romain 5. HENRION Jonathan 6. VUEGEN Ludovic 7. HAOT Maxime 8. RONCADA Valentino 9. HAUTERAT Georges 10. RANSY Sigi

Masters B

1. GRIGNARD Baudouin 2. BOLLEN Erwin 3. NAESSENS Michaël 4. COCHET Andy 5. THOELEN Nico 6. GOFFARD Didier 7. VAN DER HONING Jeroen (NL) 8. JACQUEMIN Claude 9. PAQUAY Laurent 10. PENDERS Bart

Masters C

1. ENGLEBERT David 2. GRIFNEE Michel 3. VAN EYNDT Jozef 4. BLANCHY Nicolas 5. MARECHAL Philippe 6. VRANCKEN Luc 7. HAERDEN Jean-Pierre 8. THIMISTER Jean-Michel 9. GUILLIAMS Marc 10. DELFOSSE Joseph


WAOD: Dikkele

A

1 Kristof Muys ( Eine ) 2 Steven Martens 3 Peter Van Damme 4 Lode Van Impe 5 Franky Van Oyen

B

1 Mario De Kesel (Merendre) 2 Franky De Tremerie 3 Wim Rombaut 4 Marc Cossyns 5 Eddy Gyselinck

C

1 Joseph Devits ( Geraardsbergen ) 2 Noël Willems 3 Wim De Coninck 4 Ko Harms 5 Ronny Paridaens

D

1 Patrick Van Renterghem (Bellem) 2 Karel Heirbaut 3 Dirk Blommaert 4 André Bultinck 5 Claire Thomas

E

1 Werner Dullaert(St Gillis Waas) 2 Clement Saelens 3 Gerard Hairwassers 4 Freddy De Blick 5 Gerard Devleeschauwer

Toeristen

1 Bart Vantorre (Knokke Heist ) 2 Nico De Vrient 3 Bart De Neve 4 Tom Panis 5 Geert Heremans

OVWF: Dadizele

CAT A

1 MEDTDAG JURGEN 2 COGHE TOM 3 CAEN DAVY 4 SCHOTTE TOM D 5 BALCAEN WESLEY 6 MALFAIT STEVE 7 HIMBRECHT DIMITRI 8 FEYS DOMINIQUE 9 VANDENBROUCKE ROY 10 CAUWELIER THIJS

CAT B

1 PROFOOST PATRIEK D 2 VANOYEN DANNY D 3 AMPOORTER DIRK 4 DESMEYTERE MARIO 5 VERSUYS MARC 6 LUST DENNIS 7 VANMASSENHOVE PETER 8 DURIEU JEAN 9 DECAESTECKER PATRIEK 10 DEVLIES CHRIS

CAT C

1 NAMANE ANDRE 2 DUBOIS RUDY 3 PYRA FRANS 4 ROBAERT KACKY 5 MEHEUS LUC 6 VERVENNE FREDDY 7 HEYDRICKX JOHN 8 LAUWERS MARNIX 9 LECLUYSSE CHRISTIAN 10 DEBRUYNE JACQUES


VWV: Meer Hoogstraten

VWF: Baasrode

Foto’s: vwffotos.weebly.com

A-reeks

1. Piet FROYEN 2. Christophe Van Gucht 3. Jarno Verhofstadt 4. Kevin Van Den Cruijce 5. Glenn De Wolf

C-reeks

1. Bruno BRUYERE 2. Franky Verhulst 3. Frank Vagenende 4. Jan Moreels 5. Peter Vermassen

D-reeks

1. Patrick JACOBS 2. Geer Van Speybroeck 3. Peter Vos 4. Nico De Roeck 5. Herman Proost

E -reeks

1. Christophe BRIEAU 2. Eric Depouille 3. Danny De Backer 4. Norbert Van Nuffel 5. Eddy Vermeir

F-reeks

1. Wim DE WAAL 2. Felix Luyten 3. Hendrik Caethoven 4. Patrick Convents 5. Jean Pierre Claeys

G-reeks

1. Marc VERVONDEL 2. Theo Coudyzer 3. Etienne Vandenhouwe 4. Vic Van Den Eynde 5. Guido Cornet


LFT: Leffinge

Reeks A:

1. Sebastiaan DELODDER; 2. Kim Van Oost; 3. Nico Verhelst; 4. Jimmy Bultinck; 5. Wesley Legrand.

Reeks B:

1. Tom SAEYS; 2. Patrick Vanmaekelbergh; 3. Filip Recour; 4. Pedro Vandendriessche; 5. Vincent Milleville.

Reeks C:

1. Patrick RAES; 2. Rudy Bertier; 3. Marnix Strubbe; 4. Jean-Claude Demarest; 5. Nico Hellebuyck.

Reeks D:

1. Ronny DE VOS; 2. Freddy Vlerick; 3. Patrick Watteny; 4. Paul Hunninck; 5. Ruddy Stockman.

Reeks E:

1. Luc MUYS; 2. Willy Corthier; 3. Firmin Dendoncker; 4. Gilbert Minjau; 5. Philippe Reyntjens.

Reeks F:

1. Jeffrey HUTSEBAUT; 2. Cedric Viaene; 3. Alessandro Mastragostino; 4. Jorgen Van Herrewege; 5. Stijn De Veylder.

Reeks G:

1. Filip DE KEYSER; 2. Johan Deschepper; 3. Jean Vanhaeverbeke; 4. Erik De Waele; 5. Christiaan Pollefliet.

Reeks Dames:

1. Dunja CEULEMANS; 2. Katrien Vandewalle.


ACH: Ville Pommeroeul

CAT A

1 Lejeune Michaël 2 Duramel Olivier 3 Lefever Nico 4 Meurisse Dominiek 5 Dicarlo David 6 Bauduin Guillaume 7 Wagemans Koen 8 Blondiaux Julien 9 De Beyter Giovanni 10 Vanwymeersch Christopher

CAT B

1 Nicodeme Joël 2 Rousseau Didier 3 Choteau Pascal 4 Rousseau Philippe 5 Gillot Vincent 6 Ledeck Olivier 7 Lhoest Eddy 8 Geets Frank 9 Wattiez Grégory 10 Bourgeois Sylvain

CAT D

1 Pieter Joost 2 Gibki Jean Philippe 3 Reniers Tony 4 Harte André 5 Berwart Rudy 6 Carrette Gérard 7 Jeannes Patrick 8 Van Den Borre Herman+60 9 Bouillon Georges 10 Van Den Bossche Pascal